• Navigator

1. ledna 2024

Správní rada NF přijala následující usnesení

(text je průběžně aktualizován)

21.2.2024

Správní rada NF UK schvaluje celkovou alokaci 30 mil. Kč na finanční podporu rodin pozůstalých po obětích tragédie na FF UK. Tato částka je určena primárně na zmírnění tíživé sociální situace těchto rodin.

Správní rada NF UK přiznávána z této alokace alokaci ve výši nejvýše 2 mil. Kč pro nejbližší rodinu každé oběti.

Správní rada NF UK schvaluje možnost opakovaného vyplacení příspěvku z alokace na první fázi podpory zraněných osob.

Správní rada NF UK schvaluje alokaci 4 mil. Kč na zabezpečení psychosociální podpory pro osoby zasažené tragédií na FF UK formou terapií poskytovaných na Univerzitě Karlově.

Správní rada NF UK schvaluje přesun 25 mil. Kč na termínovaný účet Nadačního Fondu za účelem zamezení ztráty hodnoty financí způsobeným inflací.

Správní rada NF UK vyzývá vedení UK k alokování částky 1 mil. Kč ročně na provoz a podporu rozvoje NF UK a fundraisingu na UK.

23.1.2024

Správní rada NF UK schvaluje alokaci 2 500 000 kč ze sbírky na pomoc zasaženým tragédií na FF UK. Částka je určena na prvotní pomoc zraněným osobám.

10.1.2024

Správní rada NF UK schvaluje alokaci 200 000 Kč ze sbírky na pomoc zasaženým tragédií na FF UK. Částka je určena na okamžitou pomoc zraněným zaměstnancům FF UK.

Správní rada NF UK schvaluje zavedení systému CRM Péče o dárce na základě cenové nabídky ze dne 9.1.2024.

3.1.2024

Správní rada NF UK schvaluje alokaci 7 000 000 kč ze sbírky na pomoc zasaženým tragédií na FF UK. Částka je určena rodinám obětí s cílem pomoci se zajištěním posledního rozloučení s oběťmi.

Napište nám:

Nadační fond Univerzity Karlovy