• RSS
  • Navigator
  • Chci přispět

Chci přispět

Pomozte zasaženým tragédií na FF UK

Nadační fond UK vyhlašuje sbírku na podporu rodin obětí, pedagogů a studentů zasažených střelbou na Filozofické fakultě UK.

Veškeré vybrané prostředky budou použity na adresní pomoc zasaženým touto tragédií. Využití bude koordinováno s vedením Filozofické fakulty.


Další informace budou průběžně doplňovány. Sledujte také hlavní web Univerzity Karlovy


 


Při darování přes portál Darujme (formulář nad tímto textem) obdržíte potvrzení o daru automaticky po zaútování platby do vámi zadaného emailu. Zaúčtování platby může trvat i několik dní, v případě, že i potom neobdržíte email s potvrzením o daru, neváhejte se na nás obrátit.


Můžete také přispět zasláním libovolné částky na transparentní účet č. 556677359/0800 (CZ78 0800 0000 0005 5667 7359). Do zprávy pro příjemce uveďte "Pomoc FF UK" a také své jméno pokud plánujete požádat o potvrzení o daru.
Všeobecná podpora NF UK

Nadačnímu fondu můžete přispět zasláním libovolné částky na transparentní účet č. 556677359/0800 (Česká spořitelna). Pro snadnější platbu můžete využít interaktivní formulář provozovaný službou Darujme.cz :


 


Nadační fond využívá platformu pro online darování Darujme.cz, která je provozovaná Nadací Via, které NF platí administrativní poplatek ve výši 3,7-1,7 % podle objemu darů v posledních 12 měsících. Více podrobností o systému Darujme.cz a seznam dalších organizací využívajících tento systém najdete na stránkách portálu Darujme.cz.Potřebuji potvrzení o daruPotvrzení o poskytnutí daru Vám rádi vystavíme. Pokud jste nám dar poukázali přes systém Darujme, přijde vám potvrzení automaticky, pokud jste dar NF poukázali přímo na transparentní účet, tak prosíme o vyplnění formuláře. Potvrzení vám následně zašleme.

Chci požádat o potvrzení o daruPoslední změna: 12. leden 2024 11:33 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Napište nám:
Kontakt

Nadační fond Univerzity Karlovy

Ovocný trh 560/5

Staré Město, 110 00 Praha

IČO: 09766090

e-mail: tajemnik@nf.cuni.cz.